Toets Engels

Think 3 (B1+) - Hoofdstuk 10 - Money oefentoetsen & antwoorden

1e editie

Onderwerpen: future continuous, future perfect, wordlist unit 10

Think 3 (B1+)
Toets Engels
Think 3 (B1+)
Online maken
Toets afdrukken
a) tipb) offc) rewardd) bargaine) refundf) value for moneyg) on offerh) valuablei) public servicej) educationk) healthcarel) lawm) managementn) qualificationo) employerp) currencyq) Hi, you lot.r) It’s not my faults) by solvingt) by the shoe shop a) Je gebruikt de future continuous als je praat over dingen die bezig zijn op een (on)specifiek moment in de toekomst.b) Je gebruikt de future perfect als je praat over acties die bezig zijn tussen nu een een specifieke tijd in de toekomst. a) will be workingb) will be sleepingc) will be shiningd) will be raininge) will be flyingJe maakt de future continuous zo: will + be + ww + ing. Je gebruik de future continuous wanneer een actie op een bepaald tijdstip nog bezig is. a) will have readb) will you have finishedc) won’t have completedd) Will you have donee) will have goneJe gebruikt de future perfect wanneer je praat over een actie die voor een bepaalde tijd is afgelopen. Je maakt het zo: will + have + past participle. a) will have bakedWe hebben het hier over een actie die afloopt op/voor een specifiek moment. In dit geval is de taart gebakken wanneer je thuis komt, daarom gebruik je de future perfect. Je maakt het zo: will + have + past participleb) will be watchingWe hebben het hier over een actie die nog bezig is op een bepaald moment. Hij is TV aan het kijken, ook wanneer je thuis komt. Daarom gebruik je de future continuous. Je maakt het zo: will + be + ww+ingc) will have finishedWe hebben het hier over een actie die afloopt op/voor een specifiek moment. Je maakt het zo: will + have + past participled) will be havingWe hebben het hier over een actie die nog bezig is op een bepaald moment. Je maakt het zo: will + be + ww+inge) will be workingWe hebben het hier over een actie die nog bezig is op een bepaald moment. Je maakt het zo: will + be + ww+ingf) will be stayingWe hebben het hier over een actie die nog bezig is op een bepaald moment. Je maakt het zo: will + be + ww+ingg) will have studiedWe hebben het hier over een actie die afloopt op/voor een specifiek moment.  Je maakt het zo: will + have + past participle a) We innovate because we want to increase the amount of money our businesses make. Tb) Being innovative is all about using the newest technologies in your business. Fc) Customers often don't know what they want. Fd) McDonald's have not changed their menu since they started. Fe) If you always target the same customers, you might lose them to your competitors. Tf) Nintendo understood that only boys will play computer games. F

Deze toets bestellen?

Voordeligst
Lidmaatschap ToetsMij
€ 12,99/mnd
  • Snel nog even wat toetsen oefenen? Kies dan onze meest flexibele optie.
  • Je kunt maandelijks opzeggen.
  • Toegang tot alle vakken bij ToetsMij.
Kies dit abonnement

Wat krijg je bij een abonnement?

  • Toegang tot alle vakken
  • 20 kwalitatieve oefentoetsen per maand
  • Antwoorden, uitwerkingen en toelichtingen
  • Geen stress voor het maken van toetsen
Eenvoudig en veilig betalen met iDEAL of creditcard
3 maanden ToetsMij
€ 12,99
€ 10,99/mnd
  • Voordelig en flexibel. Ideaal als je maar een paar maanden toetsen hoeft te gebruiken.
  • Betaal per kwartaal en bespaar hiermee 2 euro per maand.
  • Toegang tot alle vakken bij ToetsMij.
Kies dit abonnement

Wat krijg je bij een abonnement?

  • Toegang tot alle vakken
  • 20 kwalitatieve oefentoetsen per maand
  • Antwoorden, uitwerkingen en toelichtingen
  • Geen stress voor het maken van toetsen
Eenvoudig en veilig betalen met iDEAL of creditcard
1 jaar ToetsMij
€ 12,99
€ 7,50/mnd
  • Favoriete keuze van meer dan 70% van de gebruikers.
  • Betaal slechts 90 euro per jaar en bespaar hiermee 65 euro.
  • Geniet van een volledig jaar toegang tot alle vakken bij ToetsMij.
Kies dit abonnement

Wat krijg je bij een abonnement?

  • Toegang tot alle vakken
  • 20 kwalitatieve oefentoetsen per maand
  • Antwoorden, uitwerkingen en toelichtingen
  • Geen stress voor het maken van toetsen
Eenvoudig en veilig betalen met iDEAL of creditcard

Dit zeggen leerlingen en ouders

10

Cijfers omhoog

Onze zoon had in februari zeker 12 minpunten. Hij is gestart met oefenen via Toets mij en heeft een geweldige eindsprint getrokken en afgelopen week bijna het onmogelijke waargemaakt. Er zijn nog maar 2 minpunten over en nog niet alle toetsen zijn terug. Het heeft onze zoon enorm geholpen, omdat er breed getoetst wordt en de vraagstelling, zoals van hem begrepen, overeenkomt met de toets. Als je de oefentoetsen goed kunt maken, beheers je de stof echt goed!

AP
9.0

Fijn dat leerlingen alvast een keer een toets kunnen oefenen die eruit ziet zoals op school.

Wij hebben sinds kort Toetsmij, omdat onze dochter het erg lastig heeft met Wiskunde. Op deze manier kan ze het hoofdstuk oefenen met een toets die qua vraagstelling overeenkomt met de toetsen op school. Nu kan ze dit dus eerst oefenen voordat ze de echte toets moet doen. Als docent Engels die werkt met Of Course en All Right kan ik bevestigen dat de toetsen grotendeels overeenkomen met de vraagwijze van de methode zelf. Dat is dus heel fijn voor leerlingen om te oefenen. We hadden heel even een dingetje met het nakijken, want de uitwerkingen werden niet goed weergegeven. Even een mailtje en binnen een dag reactie en ICT ging meteen aan de slag met het herstellen van de uitwerkingen. Super contact, goede dienstverlening! Aanrader!

Lelani van den Berg
10

Zéér tevreden!!

Lid geworden voor mijn zoon in leerjaar 1 van (toen 13) inmiddels 15. Hij zit nu in leerjaar 3 HAVO. Elk boek is makkelijk te vinden en alsmede mailt met een probleem omdat hij Duits krijgt uit een boek van leerjaar 2 word dit zelfs op zondag binnen een half uur opgelost en toegevoegd aan ons account! Zo’n toffe service zie je niet vaak meer! Dus wij zijn zéér tevreden. Sinds we het nu weer gebruiken (tijdje niet gebruikt) scoort hij weer voldoendes en zelf voor wiskunde een 8.8!

Linda Ockers

Zoek in meer dan 10.000 toetsen

Echte toetsvragen, precies aansluitend op jouw lesmethode en leerjaar. Voor klas 1 t/m 6 van vmbo-t t/m gymnasium.

Ik zit in het
en doe
ik wil beter worden in