Toets Wiskunde

Getal en Ruimte 13e ed/FLEX deel 2 - Hoofdstuk 7 [vmbo-t] - Ruimtefiguren en eenheden oefentoetsen & antwoorden

13e editie

Deze oefentoets behandelt o.m. de volgende onderwerpen: eenheden van gewicht, tijd, informatie, ruimtelijk tekenen en aanzichten.

Getal en Ruimte 13e ed/FLEX deel 2
Toets Wiskunde
Getal en Ruimte 13e ed/FLEX deel 2
Online maken
Toets afdrukken
$1\ MB=1000\ kB$ We moeten het antwoord geven in gram, dus we rekenen eerst de $0,2 \kg$ om naar gram.Van kg naar gram, dus keer 1000.$0,2\ kg=0,2\times 1000\ g=200\ g$$40\ g+200\ g=240\ g$We moeten het antwoord geven in kilogram, dus we rekenen eerst $0,08\ ton$ en $20000\ mg$ om naar kilogram. Van ton naar kilogram, dus keer 1000.$0,08 \ ton=0,08\times 1000\ kg=80\ kg$Van milligram naar kilogram, dus 2 keer delen door 1000.$20000 \ mg=20000:1000\ g=20 \g$$20\ g=20:1000 \kg=0,02\ kg$$80\ kg+0,02\ kg=80,02\ kg$In een kwartaal zitten 3 maanden en 13 weken.$6\times 13=78$ weken$78+18=96$ weken We willen weten hoe vaak een pasgeboren giraffe in een moeder giraffe past.Eerst moet het gewicht van een pasgeboren giraffe en een moeder giraffe in dezelfde eenheid van gewicht staan. We kiezen voor kg. Van ton naar kilogram, dus keer 1000.$1,2\ ton= 1,2\times 1000=1200\ kg$Een pasgeboren giraffe past $1200:50=24$ keer in de moeder giraffe.Dus een moeder giraffe is 24 keer zo groot.  Een miljoen heeft 6 nullen. 1,3 miljoen schrijven we dus in cijfers als 1.300.000.De verschoven komma is de eerste ‘nul’, daarna nog de laatste 5 nullen.Er zijn dus 1.300.000 forellen uitgezet.Één forel weegt dus $650.000:1.300.000=0,5/ kg$Van kilogram naar milligram is twee keer vermenigvuldigen met 1000.$0,5\times 1000\times 1000=500000\ mg$ In een dag zitten 24 uren. $96:24=4$ dagen.In een uur zitten 60 minuten.$17\times 60=1020$ minuten. Als je een app verwijderd komt er weer opslagruimte vrij. Na het verwijderen van de app heeft Jos dus $1,2+0,85=2,05$ GB aan opslagruimte.We rekenen 246 MB om naar GB. Daarvoor delen we door 1000.246 MB$=246:1000\ GB=0,246$ GBDe foto’s kosten hem juist ruimte, dus dit gaat van de vrije opslagruimte af.$2,05-0,246=1,804$ GBDus Jos heeft nog 1,804 GB aan vrije opslagruimte op zijn telefoon.  De rechterkant van de weg loopt evenwijdig met de linkerkant van de weg. Dat betekent dat deze elkaar snijden in het verdwijnpunt, punt $V$, op de horizon. Teken een lijn vanuit $L$ naar $V$.Ook de bomen lopen evenwijdig. Teken daarom een hulplijn vanuit de bovenkant van de al getekende boom naar het verdwijnpunt $V$.Teken nu een boom vanuit $A$ recht omhoog, tot de hulplijn. Teken deze boom wat kleiner dan de boom van net, hij staat immers wat verder weg. We beginnen met de eerste rij blokken vanuit links gezien. De hoogste stapel in die rij is 3 hoog. Vanuit links zie je dus drie blokken op elkaar op de eerste plek.Vervolgens gaan we naar de tweede rij blokken vanuit links gezien.De hoogste stapel in deze rij is 3 hoog. Vanuit links zie je dus drie blokken op elkaar op de tweede plek.Tot slot kijken we naar de laatste rij blokken vanuit links gezien.De hoogste stapel in deze rij is 4 hoog. Vanuit links zie je dus vier blokken op elkaar op de derde plek.Antwoord:

Deze toets bestellen?

Voordeligst
Lidmaatschap ToetsMij
€ 12,99/mnd
  • Snel nog even wat toetsen oefenen? Kies dan onze meest flexibele optie.
  • Je kunt maandelijks opzeggen.
  • Toegang tot alle vakken bij ToetsMij.
Kies dit abonnement

Wat krijg je bij een abonnement?

  • Toegang tot alle vakken
  • 20 kwalitatieve oefentoetsen per maand
  • Antwoorden, uitwerkingen en toelichtingen
  • Geen stress voor het maken van toetsen
Eenvoudig en veilig betalen met iDEAL of creditcard
3 maanden ToetsMij
€ 12,99
€ 10,99/mnd
  • Voordelig en flexibel. Ideaal als je maar een paar maanden toetsen hoeft te gebruiken.
  • Betaal per kwartaal en bespaar hiermee 2 euro per maand.
  • Toegang tot alle vakken bij ToetsMij.
Kies dit abonnement

Wat krijg je bij een abonnement?

  • Toegang tot alle vakken
  • 20 kwalitatieve oefentoetsen per maand
  • Antwoorden, uitwerkingen en toelichtingen
  • Geen stress voor het maken van toetsen
Eenvoudig en veilig betalen met iDEAL of creditcard
1 jaar ToetsMij
€ 12,99
€ 7,50/mnd
  • Favoriete keuze van meer dan 70% van de gebruikers.
  • Betaal slechts 90 euro per jaar en bespaar hiermee 65 euro.
  • Geniet van een volledig jaar toegang tot alle vakken bij ToetsMij.
Kies dit abonnement

Wat krijg je bij een abonnement?

  • Toegang tot alle vakken
  • 20 kwalitatieve oefentoetsen per maand
  • Antwoorden, uitwerkingen en toelichtingen
  • Geen stress voor het maken van toetsen
Eenvoudig en veilig betalen met iDEAL of creditcard

Dit zeggen leerlingen en ouders

9.0

Fijn dat leerlingen alvast een keer een toets kunnen oefenen die eruit ziet zoals op school.

Wij hebben sinds kort Toetsmij, omdat onze dochter het erg lastig heeft met Wiskunde. Op deze manier kan ze het hoofdstuk oefenen met een toets die qua vraagstelling overeenkomt met de toetsen op school. Nu kan ze dit dus eerst oefenen voordat ze de echte toets moet doen. Als docent Engels die werkt met Of Course en All Right kan ik bevestigen dat de toetsen grotendeels overeenkomen met de vraagwijze van de methode zelf. Dat is dus heel fijn voor leerlingen om te oefenen. We hadden heel even een dingetje met het nakijken, want de uitwerkingen werden niet goed weergegeven. Even een mailtje en binnen een dag reactie en ICT ging meteen aan de slag met het herstellen van de uitwerkingen. Super contact, goede dienstverlening! Aanrader!

Lelani van den Berg
10

Zéér tevreden!!

Lid geworden voor mijn zoon in leerjaar 1 van (toen 13) inmiddels 15. Hij zit nu in leerjaar 3 HAVO. Elk boek is makkelijk te vinden en alsmede mailt met een probleem omdat hij Duits krijgt uit een boek van leerjaar 2 word dit zelfs op zondag binnen een half uur opgelost en toegevoegd aan ons account! Zo’n toffe service zie je niet vaak meer! Dus wij zijn zéér tevreden. Sinds we het nu weer gebruiken (tijdje niet gebruikt) scoort hij weer voldoendes en zelf voor wiskunde een 8.8!

Linda Ockers
10

Zeer goed lesmateriaal en topservice

Het les materiaal is door de docenten van mijn zoon beoordeeld als zeer goed. Voorts heb ik een uitstekende service gehad naar aanleiding van een fout die ik zelf maakte bij het verlengen van een abonnement.

Robert

Zoek in meer dan 10.000 toetsen

Echte toetsvragen, precies aansluitend op jouw lesmethode en leerjaar. Voor klas 1 t/m 6 van vmbo-t t/m gymnasium.

Ik zit in het
en doe
ik wil beter worden in